پنج شنبه، 6 مهر 1402 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 
 
 
     

بسمه تعالی

 
اينجانب فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیم بهترين درودها و آرزوها برای اساتيد ارجمند و دانشجویان عزیز، به حضور کليه دانشجويان در دوره های تحصيلی مختلف خیرمقدم عرض می نمایم. دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی سهند فعاليت خود را از سال 1377 آغاز نمود و هم اکنون يکی از مراکز پيشرو در تربيت دانشجو در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و همچنين توسعه علم و فناوری در منطقه شمال غرب کشور مي باشد. فعالیت های دانشکده در پنج زمینه تخصصی "سازه"، "زلزله"،  "ژئوتکنیک"، مهندسی سواحل، بنادر و سازه های دريائی" و "مهندسی آب و سازه های هيدروليکی"  زير نظر و راهنمایی اساتید برجسته در حال انجام می باشد. اين دانشکده دارای آزمايشگاه های مجهز "بتن و مصالح ساختمانی"، "هيدروليك و مكانيك سيالات"، "ژئوتکنيک" و "سازه" و همچنين دو مرکز  تحقيقاتی فعال "زلزله" و "مستحدثات دريایی" مي باشد. دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی سهند با داشتن اساتيد مبرز و مجرب، بستر بسیار مناسبی را برای آموزش، مهارت افزایی، پژوهش و رشد و تعالی دانشجويان عزیز مهيا نموده است.
اميد است که با تلاش بی وقفه همگی، شاهد رشد و اعتلای روز افزون دانشجویان گرامی در زمينه های مختلف علمی، فناوری، اجتماعی و فرهنگی باشيم.
 
با آرزوی سلامتی و بهروزی
مهدی پورشاء
رئيس دانشکده مهندسی عمران
       
 
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی عمران - صندوق پستی: 11111-53318 | دفتر دانشکده عمران: 33444344-41-98+ | office-civil@sut.ac.ir